Měsíční alternativa Běhu pro Domov Pod Kavčí Skálou

01. 09. 2020
Edit: 
S ohledem na ochranu zdraví našich obyvatel jsme se rozhodli letošní ročník Běhu Pro Domov Pod Kavčí Skálou zrušit. Ale nesmutněte. Organizátoři přinesli alternativu,  virtuální Měsíc Běhu Pro Domov Pod Kavčí Skálou, která přinese našim seniorům podobnou radost a pro rodinné příslušníky jsme si na den původně plánovaného Běhu (13.09.2020) připravili také překvapení. Můžete nahlédnout do sekce "Proběhlé akce".
Sledujte naše stránky a důležitá oznámení; a také stránky běhu na facebooku.

Tradiční podzimní běh nabitý dobrou vůlí a emocemi letos již počtvrté!
V neděli dne 13.9.2020 pořádá sdružení Báječné ženy v běhu ve spolupráci s naším Domovem již 4. ročník dobročinné akce Běh pro Domov Pod Kavčí Skálou. Přijďte si zaběhat, přijďte se podívat, přijďte si užít skvělou neděli s programem pro celou rodinu. A hlavně přijďte zafandit při nezávodním, ale přesto emocemi nabitém klání místních seniorů, které se odehrává po doběhu hlavního závodu, kolem poledne, za mohutné podpory do cíle doběhnuvších běžců a jejich doprovodů. Naši obyvatelé při něm na chvíli omládnou, probudí se v nich soutěžní duch malé holky či chlapce a s neskutečným nasazením při skandování přihlížejících zdolávají 60m trať za pomoci holí, chodítek či s doprovodem, na vozíku. Kdo nezažil, nepochopí..... Emoce, které tento den provází, jsou hluboké a nezapomenutelné, jdou tzv. na dřeň. Více na Běh pro Domov Pod Kavčí Skálou. Máme se  opět na co těšit! I rukodělné výrobky našich obyvatel do tomboly a do cen už jsou v přípravě :-D 
V roce 2017 se nám podařilo získat 16 969 Kč, v roce 2018 25 805 Kč a v roce 2019 jsme překonali výsledky předchozích ročníků částkou 29 364 Kč.  Co bude dál? Přijdete se podívat, zažít radost místních obyvatel z překonání sebe sama a z podpory běžecké veřejnosti a pomůžete nám překonat výsledky předchozích ročníků?