#podzim, #vítr, #malování draků, #parta, #emoce, #barvy podzimu, #mezigenerační setkávání, #zábava, #společně, #padesátiny, #prima parta
V dílničce klientky vyrobily nádherného tradičního draka, aby udělaly radost "svým" dětem z MŠ Čtyřlístek a ty si ho mohly dát ve školce do výzdoby. Draci přece k podzimu patří. A s draky jsme naplánovali společné setkání.
Objednali jsme ideální počasí, svítilo sluníčko a na louce mezi Domovem a MŠ Čtyřlístek krásně foukalo. Vyrazili jsme na louku, i s jedním profi drakem, a na louce na nás čekala parta zajíčků s paní učitelkou Janou Michaličkovou a její kolegyní s náručí plnou papírových, dětmi vyrobených dráčků s dlouhými krepovými ocasy. Jak ty na louce krásně hrály barvami a vlály. :-)

Radost byla vzájemná a veliká. Poté, co jsme si na louce společně zařádili, přesunuli jsme se k branám našeho Domova, kde v truhlících před vstupem našli dráčci svoje bydlení. :-)  Přinesli tak barevnou radost kolemjdoucím i klientům, kteří se nemohli či nechtěli Drakyády zúčastnit. Odpoledne se dráčci přestěhovali do vnitřních společných prostor, aby nám je déšť nerozmáčel.

Závěr drakyády byl trochu osobní a velmi emoční. Děti popřály s náručemi plnými květin naší aktivizační Veronice, která právě dnes oslavila krásné kulatiny a kterou mají moc rády. Hodně legrace a zábavy, pár slziček dojetí a spousta vzájemnosti a lásky. To bylo naše dnešní dopoledne. Víc takových. :-)