Slavnostní vyhlášení 8.ročníku celostátního projektu Srdce s láskou darované

20. 06. 2022
V pondělí 20.6. proběhlo v Parlamentu ČR slavnostní vyhlášení 8. ročníku celostátního projektu Srdce s láskou darované organizované časopisem Age ve spolupráci s Radou parlamentu ČR a Ministerstvem práce a sociálních věcí. A naši klienti byli při tom.

Naše zapojení v tomto projektu je dáno mezigenerační spoluprací s MŠ Čtyřlístek z Říčan, se třídou Zajíčci, pod vedením učitelek Jany Michaličkové a Ivany Jirsové. Zajíčci získali Zvláštní cenu ministra práce a sociálních věcí za rozvoj mezigenerační spolupráce a solidarity se svým nádherným projektem "Zaječí štafeta".

Tento úspěšný, za srdce beroucí projekt můžete shlédnout zde: Zaječí štafeta
Najdete tam nejen průvodní text k soutěžní práci, ale i spousta fotografií a hlavně video, které rozsah celé spolupráce nádherně popisuje.

Naše klientky, které se do mezigenerační spolupráce zapojují nejvíce, dostaly pozvání jako čestní hosté na VIP místa na tribuně. Měly z toho velmi silný zážitek. Aplaus, kterým byla oceněna jejich přítomnost, je rozplakal. Moc děkujeme Janě Michaličkové za vše, co s dětmi pro náš domov dělají. Možnost účastnit se slavnostního vyhlášení byl úžasný zážitek a velké ocenění pro zástupce našeho Domova.