Slavnostní vyhlášení vítěze soutěže "Pošlete vzkaz příběhem" a předání cen

10. 10. 2022
Pondělní odpoledne bylo plné radosti. Přijeli zástupci VZP, a.s., která v rámci projektu Oživíme Česko vyhlásila v rámci mezigenerační spolupráce literární soutěž "Pošlete vzkaz příběhem". Z našeho zařízení se účastnili za pomoci aktivizačních pracovnic čtyři klienti, z nichž jeden v rámci své kategorie vyhrál hlavní cenu.

Jsme právem pyšní na naši obyvatelku, paní Marii Čermákovou (92 let), která svým příběhem "Křížem krážem aneb Jak jsme cestovali" okouzlila hodnotící komisi a řadu dalších čtenářů. VZP si pro zařízení, z něhož vzešel výherce, připravila řadu krásných cen v celkové hodnotě 30.000 Kč, které naši klienti rádi využijí.

Pogratulovat výherkyni i ostatním účastníkům přijeli i zástupci města Říčany. Velikou radost jsme měli také z návštěvy zástupce našeho zřizovatele, radního Středočeského kraje pro oblast sociálních věcí, pana Mgr. Martina Hrabánka; stejně tak i z návštěvy Ing. Haliny Trskové, místopředsedkyně představenstva VZP, a.s. a  duchovní matky celého projektu. Mezi gratulanty nechyběli ředitel našeho domova Ing., Bc. Václav Brácha, MBA a zástupkyně ředitele paní Mgr. Petra Suchánková a ostatní obyvatelé Domova. Velmi příjemným zpestřením celého odpoledne bylo i nesmírně srdečné a chytlavé vystoupení zpěvačky Heidi Janků. Děkujeme za krásný projekt i slavnostní momenty.